Metalowe nity i ćwieki znowu w modzie.

x-start

Ubrania, torebki i buty ozdobione metalowymi elementami są teraz super modne. Nity i ćwieki pasują zarówno do codziennej stylizacji, jak i na wielkie wyjście. Ciuchy nabijane nitami, to nie tylko idealne rozwiązanie na wieczór, ale również świetny pomysł na urozmaicenie stroju do pracy. Bluzkę, spodnie lub szeroki pasek z ćwiekami, sprawdzą się nawet w biurze. Ten wyrazisty akcent to nieodzowny element stroju kobiety odważnej, przebojowej i sexy. Ozdobiony metalowymi nitami skórzany płaszcz, duża torebka, czy niezwykle modny w tym sezonie plecaczek przyciągają oko i wprowadzają odrobinę nowoczesności do każdego looku.

Decydując się na nitowe ozdoby garderoby, trzeba jednak uważać, aby nie przesadzić. Pamiętaj, że jeśli wkładasz skórzane spodnie bogato zdobione nitami, to góra stroju powinna już być spokojna i stonowana na przykład bluzka lub sweterek w stonowanych kolorach i o prostym kroju. Jeżeli decydujesz się na torebkę z ćwiekami, lepiej zrezygnuj ze zdobionego nimi obuwia, ponieważ nadmiar tak wyrazistych ozdób po prostu nie wygląda dobrze.

Na nieco więcej szaleństwa możesz się zdecydować, jeśli wybierasz się na imprezę do klubu, przyjęcie sylwestrowe czy zabawę karnawałową. I tutaj jednak zachowaj zdrowy rozsądek. Możesz sobie pozwolić na kilka elementów stroju ozdobionych metalowymi elementami, ale raczej nie łącz ich z kompletnie niepasującymi do takich stylizacji cekinami i innymi mocno błyszczącymi ozdobami.
Pamiętaj, że niezależnie od sytuacji, najlepiej sprawdzi się klasyka w połączeniu z odrobiną szaleństwa.

Next Post

Witamina D- słoneczna witamina.

Niewielkie ilości witaminy D możemy dostarczyć organizmowi z pożywieniem, jednak w większości jest ona syntezowana w organizmie pod wpływem działania promieni słonecznych. Dlatego często nazywana jest słoneczną witaminą. Jest nam ona niezbędna do życia. Bierze udział w wielu przemianach enzymatycznych w organizmie. Ma ogromny udział w budowaniu silnych i zdrowych […]