Ochraniacze do łóżeczka – bezpieczeństwo maluszka podczas snu

admin

Ochraniacze do łóżeczka zapewnią twojemu maluszkowi najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortowy, spokojny sen. Wszystkie otulacze wykonujemy z miękkiej tkaniny i antyalergicznego wypełnienia o odpowiedniej grubości, dlatego nasze produkty są bezpieczne dla skóry bobasa i doskonale chronią go przed uderzeniem się o szczebelki. Osłonka do łóżeczka to praktyczne, a jednocześnie niezwykle estetyczne akcesorium do pokoiku dziecięcego.

Ochraniacze do łóżeczka – bezpieczeństwo maluszka podczas snu

Jeśli zastanawiasz się, czy twojemu smykowi potrzebny jest ochraniacz do łóżeczka, nie wahaj się z jego zakupem. Dzięki niemu łóżeczko stanie się bardziej przytulne i pełne ciepła, ponieważ ochraniacz zabezpieczy je przed przeciągami. Kącik do spania będzie też o wiele bezpieczniejszy.

Maluszki uwielbiają wkładać ręce pomiędzy szczebelki, a przy tym mają nieskoordynowane jeszcze ruchy rączek i nóżek, więc o uraz nietrudno. Niektórym dzieciom w głowie nie tylko sen, ale i baraszkowanie po łóżeczku czy próby stawania na nóżkach. Pilnowanie berbecia przez całą dobę jest niemożliwe, ale na szczęście na pomoc przychodzą różne akcesoria czyniące otoczenie bardziej bezpiecznym. Miękki i solidny ochraniacz zamortyzuje siłę uderzenia główką o twarde ramy łóżka, a jednocześnie nie ograniczy dziecku swobody ruchów w łóżeczku.

Rodzaje ochraniaczy do łóżeczka

Istnieje kilka rodzajów ochraniaczy na szczebelki do łóżeczka. Klasyczne ochraniacze z jednego panelu nie zajmują zbyt dużo przestrzeni w łóżeczku i łatwo jest je przymocować za pomocą troczków. Wyróżnia się także ochraniacze panelowe składające się z pojedynczych paneli możliwych do zamontowania w dowolnej konfiguracji oraz ochraniacze modułowe czyli miękkie poduszeczki dobrze amortyzujące uderzenia.

Alternatywą dla tradycyjnych osłonek są ochraniacze w formie wałka. Nie trzeba ich przywiązywać do łóżeczka, co daje możliwość szybkiej zmiany ich położenia. Można też zdecydować się na ochraniacz do łóżeczka w formie warkocza z plecionej bawełny.

Ochraniacz do łóżeczka warkocz, otulacz, osłonka – na jaki się zdecydować?

W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje ochraniaczy na szczebelki do łóżeczka, które łączą w sobie funkcjonalność i niebanalny design. Prawdziwym hitem są dwustronne ochraniacze pozwalające na zabawę kolorami. Dużą popularnością cieszą się ochraniacze warkocze do łóżka, które można wykorzystać na kilka sposobów. Pierwszym z nim jest klasyczne zabezpieczenie boków łóżeczka. Warkocz można też rozpleść i jego sploty przepleść pomiędzy szczebelkami łóżeczka, co nada mu wygląd koszczyczka. Łóżeczko z osłonką założoną w ten sposób będzie miało więcej przestrzeni i stanie się bardzo atrakcyjne dla maluszka. Bez względu na wybór jakiego dokonasz, ochraniacz zapewni twojemu dziecku bezpieczeństwo, a tobie da chwilę wytchnienia.

Funkcjonalność i estetyka, czyli ochraniacze na łóżeczko wprowadzające przytulny wygląd

Łóżeczko otulone ochraniaczem staje się dla niemowlaka oazą spokoju. Maluch może czuć się w nim bezpiecznie i zająć uwagę oglądaniem kolorowych wzorków. Ale czy wiesz, że ochraniacze na barierkę do łóżka przydadzą ci się także poza nim? Miękki materiał można wykorzystać podczas nauki raczkowania czy chodzenia jako asekurację przed upadkiem. Wybierz ochraniacz z wzorem, który przypadnie do gustu tobie i twojemu maluchowi. Z nami udekorujesz łóżeczko dziecięce na swój własny sposób i sprawisz, że pokoik twojego dziecka będzie wyjątkowy.

Next Post

Najzdrowsze herbaty na świecie: Wszystko, co musisz wiedzieć

Herbaty są niezwykle zróżnicowanymi napojami, które stanowią ważny element kultury i tradycji w wielu krajach na całym świecie. Te napoje są dostępne w odmianach o różnych smakach i aromatach, w zależności od składników. Wraz z postępem i rozwojem wiedzy na temat zdrowia, wzrosło zainteresowanie zdrowymi herbatami. Te napoje są obecnie […]