Podróże duże i małe. Kilka słów o transporcie

x-start

Podróże duże i miałe czyli kilka słów o transporcie pasażerskim

Powoli zbliża się pierwszy długi weekend w tym roku. Jeszcze nie długi weekend majowy a kwietniowy. Wielkanoc będzie okazją dla wielu z nas, aby ponownie zobaczyć się z rodziną i przyjaciółmi. Dla wielu w natłoku obowiązków w pracy i obowiązków domowych jedyną do tego okazją w roku może być zbliżający się długi weekend i ewentualnie inne dni wolne od pracy. Oczywistym jest więc, że nie chcemy tracić czasu w podróży.

Dlatego należy zastanowić się jaki transport wybrać i jak dobierać połączenie

Więc i dla Ciebie nadchodzący długi weekend to pierwsze dni wolne od pracy poza weekendami? Zastanawiasz się jaki transport do Twojej rodziny byłby najlepszy ? Nie posiadasz lub nie chcesz używać swojego samochodu? Pierwsze co powinieneś zrobić przy planowaniu podróży to odwiedzić dedykowane ku temu portale internetowe. Świetny będzie e-podróżnik. Nie wymaga on rejestrach. Wystarczy odwiedzić stronę, podać miejscowość, z której ruszamy, nasz punkt docelowy i określić datę. Pokaże Ci się wiele możliwych połączeń. Pamiętaj, że nie wszystkie. Część przewoźników nie udostępnia na stronie swojego rozkładu, ale tyczy się to nielicznych przypadków. Jeżeli więc na długi weekend poszukujesz najlepszej opcji to, warto będzie sprawdzić strony niektórych przewoźników. Przykładem może być flixbus. Niegdyś znany jako polskibus. Miej na uwadze, że również nie wszystkie połączenia kolejowe zostaną wyświetlone. Tyczy się to szczególnie transportu oferowanego przez koleje regionalne. Aby sprawdzić połączenia wszystkich pociągów wystarczy odwiedzić stronę PKP, na której odnajdziemy nasz rozkład. Innym rozwiązaniem może być indywidualny stransport oferowany przez BlaBla Car. Na długi weekend wiele innych osób również wyruszy do swoich rodzin. Być może znajdziesz tam oferty prywatnych osób oferujących odpłatny przejazd.

Next Post

Basen w ogrodzie

Odrobina ochłody w upalne dni to coś, co sprawia przyjemność każdemu. Nic więc dziwnego w tym, że w okresie letnim, na niemalże każdej działce czy ogrodzie ujrzeć można basen ogrodowy. Basen taki to znakomita ochłoda ale i również rozrywka. Najmłodsi, chcą spędzać w basenach całe dnie. Decydując się na zakup […]