Żyrandole mosiężne – klasyka i nowoczesność

admin

Połyskujące tysiącem refleksów świetlnych błyskotki często są wykorzystywane jako stylowy dekor. To nie tylko efekciarskie gadżety i posrebrzane ramy obrazów czy zdjęć, ale też żyrandole mosiężne, które cieszą się dużym zainteresowaniem nabywców. Za ich popularnością przemawia m.in. to, że można je dopasować do różnych aranżacji i wszędzie tam wniosą coś innego. Tworzony przez nie klimat jest nietuzinkowy i ciepły, dlatego warto sprawdzić, jak zaprezentuje się żyrandol mosiężny w twoim domu.

Urok mosiądzu nie gaśnie i dobrze, bo wciąż można go odkrywać od nowa. Nowoczesne lampy wykonane w najnowszych technologiach odzwierciedlają prawdę zawartą w tej tezie. Żyrandole mosiężne mogą mieć charakter minimalistyczny i delikatnie definiować przestrzeń. Są też modele mocno wyrafinowane, które wpiszą się z powodzeniem we wnętrza pałacowe i hotelowe. Na pewno więc nie można narzekać na nudę, oglądając w katalogach sklepowych oryginalne i niesztampowe żyrandole mosiężne.

Żyrandol mosiężny w naszej ofercie – różne wzory i ciekawa kolorystyka

Wciąż wiele osób trwa w błędnym przekonaniu, że tego typu oświetlenie jest przeznaczone jedynie do wnętrz skąpanych w przepychu. Nie jest to jednak prawda. Jeśli wybierzesz żyrandol mosiężny w delikatniejszej formie, wtedy w aranżacji minimalistycznej odnajdzie się bez problemu. Co więcej, nie będzie łamach stylistycznych schematów, ale ożywi wnętrze i nada mu trochę więcej przytulności. Wystarczy zerknąć do naszej oferty, aby się o tym przekonać. Kryształowy żyrandol mosiężny z transparentnymi klosikami to unikalne połączenie eleganckiego wzornictwa z prostotą. Za jego pomocą udekorujesz światłem mniejsze, jak i te okazalsze pomieszczenia salonowe czy jadalniane. Natomiast nowoczesny żyrandol mosiężny wykonany z transparentnych dwukolorowych płytek zrobi furorę w korytarzu, sypialni czy kuchni.

Arcyciekawie prezentują się żyrandole mosiężne w wydaniu industrialnym. Stylowe klosze pokryte metalem mosiądzowanym lub patyną zadomowią się nie tylko w lofcie, ale też w stylu klasycznym czy nowoczesnym. Jeśli lubisz budować delikatne kontrasty aranżacyjne, tego typu żyrandol mosiężny powinien sprawić ci wiele radości.

Bardzo ciekawe wrażenie tworzą lampy z odkrytymi żarówkami ozdobnymi, które możesz zainstalować np. we wnętrzu klasycznym. Nie wszystkie aranżacje industrialne muszą mieć charakter total loftu. Wystarczy kilka akcentów i detali, aby udomowić surowe aranżacje industrialne.

Żyrandole mosiężne dopasowane do konkretnego wnętrza

Nawet najbardziej designerski żyrandol mosiężny nie stworzy samodzielnie odpowiedniego nastroju. Zanim tak się stanie, musisz ulokować go w konkretnej stylistyce. Dlatego też w naszej ofercie mamy mnóstwo rozwiązań na twoje nawet najbardziej wyszukane potrzeby. Znajdziesz u nas mniejsze i większe żyrandole mosiężne, które wpiszą się w wymarzoną aranżację. Jeśli salon ma niewielką kubaturę, to wtedy zrezygnuj z rozłożystego żyrandola. Wybierz np. lampę wiszącą z pojedynczym źródłem światła, mającą transparentny klosz w kształcie półokręgu. Mosiądzowane obramowania klosza i szkła łączą się ze sobą w jedną mocno elektryzującą całość.

Czasami o wiele lepiej będą wyglądać zainstalowane obok siebie trzy żyrandole mosiężne, np. nad stołem w jadalni. Mogą to być te o podwójnym lub pojedynczym źródle światła z klosikami w kształcie szklanych, zmleczonych kopuł. Pamiętaj, aby w jadalni czy w kuchni barwa światła nie była za zimna. Światło powinno być lekko rozproszone i ciepłe.

W kilku miejscach na ścianach warto umieścić kinkiety metalowo-szklane np. w kolorze miodowo-patynowym. Podświetlenie stref w jadalni czy w innym miejscu jest nie tylko praktyczne, ale tworzy ciekawy klimat.

Żyrandole mosiężne to kwintesencja dobrego smaku i elegancji

Nie musisz być zwolennikiem stylu pałacowego czy glamour, aby otaczać się błyskotkami. Wystarczy skusić się na lampy mosiężne i ewentualnie dekor, który będzie korespondować z oświetleniem, aby ocieplić wnętrze. Jeśli dobierzesz żyrandole mosiężne z rozwagą i wyczuciem, wtedy każda aranżacja będzie wyważona i stonowana. Często zbytni efekt nadmiaru czy surowości jest bardzo nieelegancki. Spójrz na detale i za ich pomocą delikatnie przełamuj aranżacyjne schematy.

Next Post

Kończy się lato a z nim prace sezonowe za granicą. O czym należy pamiętać?

Uzyskanie jakiegokolwiek dochodu opodatkowanego skutkuje obowiązkiem do złożenia zeznania podatkowego Podstawą do sporządzenia takiego zeznania, jest PIT-11. O czym należy pamiętać po zakończeniu pracy sezonowej, która miała miejsce poza terytorium kraju? Jak otrzymać Zwrot podatku z zagranicy? Zwrot podatku z zagranicy – jak rozliczyć racę sezonową poza terytorium kraju? Warto pamiętać, […]
zwrot podatku z zagranicy